KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9412241
nr 941 2241
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, signerad, komposition, 20x15
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 februari 2015
kl 18:25:02
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr